EĞİTİM

Eğitim, insanın işletmeye olan katkısını arttırmanın yanında, organizasyona bağlılığını da pekiştiren bir faktördür. Çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini önemseyen firmalar, şirket içi veya dışı eğitim programlarıyla, kalite ve verimlilik artışıyla gelen rekabet gücü avantajından yararlanma şansını elde ederler.

İşletmelerin içinde bulundukları rekabet ortamını, sadece teknolojik alanlarda yapılan yatırımlarla yakalayabilmeleri mümkün değildir. Bu yüzden işletmelerin yaptıkları teknolojik yatırımların yanında, organizasyon yapılarının pazar şartlarını ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde oluşturmaları, personellerinin bilinçli ve eğitimli olması, sınırlı kaynakların optimum düzeyde kullanılması gibi konularda kurum içi eğitimlere ihtiyaç duyulur.

Günümüzde şirketler eğitimi bir yatırım olarak görmeye başlamışlardır. Şirket çalışanlarının bilgileri ve becerileri artık şirketin mali varlıkları kadar önemli görülmektedir. McMEDA olarak ihtiyaç duyabileceğiniz bilgi ve kaynakları uzman eğitimcilerimiz ile sizlere sunmaktayız.

Almak istediğiniz eğitimlerle ilgili bizimle iletişime geçiniz..

Eğitimlerimizden Bazı Kareler;

 

Diğer Eğitimlerimiz;

 

Çevre Yönetim Sistemi

 

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

 

İş Hayatında ve Kişisel Motivasyon

 

Photoshop

 

Forex

 

Hızlı ve Etkili Okuma ve Öğrenme

 

Liderlik ve Yönetim

 

Satış Sanatı ve Pazarlama